Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim 2017/2018

Utworzono: czwartek, 10 May 2018 07:17

AKTUALNOŚCI  ccc

Klasyfikacja końcowa, indywidualna i klubowe, Ligi.

 

 

12 maja w Przemyślu w Zamku Kazimierzowskim z udziałem, między innymi, dwóch marszałków:
Sejmu RP p. Marka Kuchcińskiego (patron honorowy tegorocznej Ligi) oraz Województwa Podkarpackiego p. Władysława Ortyla odbyło się uroczyste zakończenie Podkarpackiej Ligi w Narciarstwie Alpejskim - 2018. Najważniejszymi bohaterami tej uroczystości byli jednak młodzi sportowcy, w tym bardzo liczni reprezentanci Ustrzyk Dolnych. 
 
pozn fb

Oprócz ww. w uroczystości uczestniczyli następujący goście:

  • Stanisław Czarnota - Kierownik Wyszkolenia PZN 
  • Józef Szymbara - Prezes POZN
  • Robert Choma - Prezydent Przemyśla
  • Krzysztof Majcher - Dyrektor ZEW Solina-Myczkowce -  Sponsor PGE
  • Zbigniew Korab - Wójt Gminy Niebylec
  • Bronisław Mrugała - Gestor Wyciągów Narciarskich w Ustrzykach Dolnych
  • Marek Osiadacz - Dhyrektor POSiR  i Stoku Narciarskiego w Przemyślu
  • Renata Nowakowska - Dyrektor Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki Zamek
  • Bogdan Zwarycz - Dyrektor SP Nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne
  • Leszek Cioch - OAZA-SKI Strzyżów
  • Zbigniew Kamiński - trener i działacz narciarski
  • Józef Gudzelak - działacz sportowy

Ww. za wspieranie narciarstwa na Podkarpaciu otrzymali pamiątkowe statuetki. Wyróznieniu również zostali główni organizatorzy Ligi:

  • Zygmunt Bobko - Kierownik Ligi
  • Bartłomiej Kądziołka - kierownik poszczególnych zawodów
  • Paweł, Sykała - Delegat Techniczny PZN
  • Krzysztof Lachowski - Sekretarz POZN

Prowadzącym część oficjalna uroczystości był Kierownik tegorocznej edycji Ligi Zygmunt Bobko - znany od początku lat 70-tych ubiegłego wieku alpejczyk i działacz sportowy z Przemyśla.

Natomiast część sportową prowadził trener Bartłomiej Kądziołka.




W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężali:

Kategoria: Przedszkolaki - dziewczęta  
M-ce Nazwisko i imię r. ur. Klub Pkt razem
1 Bernat Kaja 2010 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 290
2 Leśniak Zuzanna 2011 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 260
3 Leśniak Zofia 2013 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 170
4 Kuligowska Zofia 2010 UKS Śródmieście Przemyśl 80
5 Naturalna Nina 2010 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 75
6 Kochanowicz Nadia 2012 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 70
         
Kategoria: Przedszkolaki - chłopcy  
1 Rogaliński Stefan 2010 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 300
2 Mielnik Fabian 2012 UKS Śródmieście Przemyśl 230
3 Gajdek Tymoteusz 2012 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 210
4 Kokoszyński Franciszek 2011 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 75
5 Sarnicki Antoni 2012 UKS Śródmieście Przemyśl 65
6 Kuligowski Jerzy 2013 Przemyśl 63
         
Kategoria: Juniorki E      
1 Elmerych Maria 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 258
2 Kowalska Julia 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 250
3 Kochanowicz Blanka 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 200
4 Dołżycka Lena 2009 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 175
5 Leśniak Helena 2009 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 169
6 Dacko Emilia 2009 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 168
         
Kategoria: Juniorzy E.      
1 Gibalewicz Paweł 2008 PTN Przemyśl 290
2 Semp Damian 2009 UKS Śródmieście Przemyśl 215
3 Wiejowski Michał 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 170
4 Miszczak Adam 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 130
5 Kuszczak Jakub 2008 PTN Przemyśl 65
6 Szopniewski Adam 2009 MKN - Jasło 61
         
Kategoria: Juniorki D      
1 Kądziołka Pola 2007 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 300
2 Miszczak Hania 2006 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 240
3 Dwornicka Michalina 2007 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 230
4 Słysz Blanka 2006 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 195
5 Chojnacka Pola 2007 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 157
6 Strusiewicz Julia 2007 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 144
       

Kategoria: Juniorzy D.
     
1 Gręda Jakub 2006 UKS Śródmieście Przemyśl 290
2 Bernat Karol 2007 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 270
3 Radwański Mateusz 2007 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 164
4 Witka Jakub 2006 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 161
5 Tłuczek Kasper 2007 PTN Przemyśl 141
6 Korab Rafał 2006 UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 129
         
Kategoria : Juniorki C      
1 Węglowska Laura 2005 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 245
2 Kościańska Julia 2004 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 220
3 Daszykowska Natalia 2004 UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 185
4 Wolan Sylwia 2005 UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 176
5 Olejarska Blanka 2004 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 170
6 Lech Katarzyna 2005 UKS Śródmieście Przemyśl 157
         
Kategoria : Juniorzy C      
1 Osiadacz Brian 2004 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 300
2 Gajdek Filip 2005 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 250
3 AntonikTymoteusz 2004 UKS Śródmieście Przemyśl 177
4 Cyzio Jakub 2005 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 166
5 Darosz Kacper 2005 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 151
6 Świstak Kacper 2004 UKS Śródmieście Przemyśl 137
         
Kategoria: Juniorki B      
1 Kądziołka Oliwia 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 290
2 Gawlik Jagoda 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 210
3 Goławska Aleksandra 2002 UKS Śródmieście Przemyśl 180
4 Radwańska Magdalena 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 145
5 Kosiba Kinga 2002 MKN - Jasło 121
6 Reczek Emilia 2002 MKN - Jasło 115
         
Kategoria: Juniorzy B.      
1 Słysz Nikodem 2002 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 250
2 Babiarz Dawid 2002 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 220
3 Gibalewicz Grzegorz 2002 PTN Przemyśl 205
4 Sykała Adam 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 165
5 Sołtys Miłosz 2003 UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 126
6 Grzegorzak Gabriel 2003 UKS Śródmieście Przemyśl 120
         
Kategoria: Juniorki A      
1 Bronkowska Gabriela 2000 UKS Śródmieście Przemyśl 240
2 Miszczak Kinga 2000 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 210
3 Opalińska Inga 1999 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 120
3 Wiejowska Anita 1999 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 120
5 Dydek Aleksandra 1998 UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 75
6 Śmigielska Marcelina 2001 PTN Przemyśl 40
6 KARDAŚ Mariola 1999 MKN - Jasło 40
         
Kategoria: Juniorzy A.      
1 Smela Kamil 2001 UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 250
2 Smela Bartłomiej 1997 UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 210
3 Bobko Bartosz 1997 KN Przemyśl SKI 180
4 Smalarz Przemysław 2000 UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 173
5 Wcisło Rafał 1999 UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 145
6 Ciuba Krystian 2000 UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 130
         
Kategoria: Seniorki      
1 Kuligowska Oliwia 1996 KN Przemyśl SKI 180
2 Wcisło Kinga 1991 UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 100
3 Dörfler Magdalena 1981 KN Przemyśl SKI 85
4 Danielak Agnieszka 1983 KN Przemyśl SKI 70
5 Brożek Katarzyna 1994 UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 50
5 Gwiazdoń Aleksandra 1994 niezrzeszony 50
5 Mazurkow Magdalena 1990 Rzeszów 50
         
Kategoria: Seniorzy      
1 Hryniszyn Kamil 1996 PTN Przemyśl 270
2 Rogoz Arkadiusz 1991 UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 100
3 Wolan Jarosław 1990 UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 90
3 Brożek Łukasz 1992 UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 90
5 Szymański Piotr 1989 KN Przemyśl SKI 68
6 Kozubal Mateusz 1990 Dukla 60
         
Kategoria: Masterki      
1 Franków Joanna 1976 KN Przemyśl SKI 120
2 Łukaszyk Dorota 1972 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 60
2 Tondera Anna 1973 UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 60
4 Chlebowska Teresa 1954 KN Przemyśl SKI 50
4 Sobolska Małgorzata 1963 Gorlice 50
4 Antonik Mariola 1967 KN Przemyśl SKI 50
         
Kategoria: Mastersi:      
1 Tondera Mariusz 1971 UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 260
2 Nowak Piotr 1971 UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 196
3 Bobko Zygmunt 1956 KN Przemyśl SKI 188
4 Hendzel Jacek 1967 KN Przemyśl SKI 148
5 Gudzelak Józef 1948 KN Przemyśl SKI 142
6 Stachów Stanisław 1949 KN Przemyśl SKI 132

 Klasyfikacja klubowa:

M-CE KLUB Pkt
1 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 10067
2 UKS Śródmieście Przemyśl 3833
3 UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 3656
4 KN Przemyśl SKI 1584
5 PTN Przemyśl 1458
6 MKN - Jasło 1078

Delegat techniczny PZN - Paweł Sykała

Kierownik Zawodów - Bartlomiej Kądziołka

PATRONAT HONOROWY

Patronat Honorowy nad Ligą objął Pan Marek Kuchciński - Marszałek Sejmu RP »»»

logo marszalka sejmu

SPONSOR GŁÓWNY LIGI

platunm 1Sponsorem Ligi jest firma ORLEN OIL,
producent olejów motoryzacyjnych Platinum.

IMPREZY

III Memoriał Olka Ostrowskiego - Puchar Laworty - Podkarpacka Liga Dzieci i Młodziezy - 11.03.2018 - Laworta Ustrzyki Dolne »»»

Puchar Arłamowa z cyklu Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim 2017/201, 06.03.2018r.; wyciąg narciarski nr 2 - HOTEL ARŁAMÓW »»»
V ZAWODY o PUCHAR DOBREGO WOJAKA SZWEJKA z cyklu Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim 2017/2018; 17.02.2018 - Przemyśl »»»

ZAWODY o PUCHAR GMINY NIEBYLEC z cyklu Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim 2017/2018; 25.02.2018 - Strzyżów »»»

ZAWODY FERYJNE z cyklu Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim 2017/2018 ; 30.01.2018 »»»

ZAWODY OTWARCIA - PUCHAR GROMADZYNIA, 20.01.2018 »»»

Wyniki PDF »

 


POZOSTAŁE INFORMACJE:

 

PROGRAM

Zawody
- data

Miejsce

konkurencja

kategorie

uwagi

Zawody Otwarcia - Puchar Gromadzynia
20.01

»

Ustrzyki Dolne

GS

Wszystkie
(zgodnie z regulaminem)

Zawody Otwarcia Ligi

Zawody Feryjne
30.01

»

Ustrzyki Dolne

Stok Gromadzyń

GS

Wszystkie
(zgodnie z regulaminem)

Liga

Puchar Wojaka Szwejka
17.02

»

 Przemyśl

Sl

Wszystkie
(zgodnie z regulaminem)

Liga

Zawody Arłamów 2018

6.03.

Arłamów Sl Wszystkie
(zgodnie z regulaminem)
Liga

Puchar Laworty
11.03

Ustrzyki Dolne, stok Laworta

GS

Wszystkie
(zgodnie z regulaminem)

Liga

Puchar Gminy Niebylec
25.02

Strzyżów

SL

Wszystkie
(zgodnie z regulaminem)

Liga

Memoriał Olka Ostrowskiego
11.03 *

Ustrzyki Dolne

Stok Gromadzyń

GS

Wszystkie
(zgodnie z regulaminem)

Mistrzostwa POZN

 

Ustrzyk Dolnych

Sl

Wszystkie
(zgodnie z regulaminem)

Mistrzostwa POZN

Zawody z gwiazdką nie wliczane są do Ligii, ale w razie braku możliwości rozegrania wcześniejszych pozostaną jako terminy rezerwowe.

III Memoriał Olka Ostrowskiego - Puchar Laworty - Podkarpacka Liga Dzieci i Młodziezy - 11.03.2018 - Laworta Ustrzyki Dolne »»»

memoria olka ostrowskiego narciarstwo alpejskie plakat 2018

 

PUCHAR ARŁAMOWA - PODKARPACKA LIGA NARCIARSKA, 6.03.3018 - WYCIĄG NARCIARSKI NR 2

afisz arlamowaWYNIKI »

 

 

 cid image001 jpg01D3B0C4

 


ZAWODY o PUCHAR WÓJTA GMINY NIEBYLEC - Strzyżów, 25.02.2018

 

 

ZAWODY w NARCIARSTWIE  ZJAZDOWYM o  PUCHAR DOBREGO WOJAKA SZWEJKA - Przemyśl, 17.02.2018

PLAKAT Stok 2018 nowy

 

Termin i miejsce:
17.02.2018, Stok Narciarski w Przemyślu

Konkurencja: slalom

Program:

8:30–9:15 - wydawanie numerów startowych w biurze zawodów, pobranie opłat startowych;
9:15–9:45 - oglądanie trasy z założonymi numerami startowymi ześlizgiem obok trasy slalomu;
:00 - start pierwszego zawodnika;
13:00 - zakończenie zawodów.

Postanowienia końcowe:

Uczestnicy biorą udział w zawodach na własną odpowiedzialność i ryzyko. Ilość przejazdów zostanie ustalona na odprawie. Opłata startowa –wpisowe wynosi 10 zł. Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za wypadki wynikłe z winy uczestników. Ubezpieczenie i ważność badań lekarskich jest obowiązkowa. Koszty ubezpieczenia ponosi zgłaszający. Prawo interpretacji i zmiany regulaminu przysługuje organizatorom.Szczegółowy regulamin na stronie POZN – Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży.

plakat

 ZAWODY FERYJNE - PLDiM 2018, 30.01.2018

30 stycznia 2018 r. na stoku stacji narciarskiej GROMADZYŃ odbyły się Zawody Feryjne - II edycja Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim pod honorowym patronatem Marka Kuchcińskiego Marszałka Sejmu RP.

Konkurencję slalomu giganta ukończyło 90 zawodników.

1

Wyniki »»»

Galeria (foto: Wojciech Boho) »»»

Foto: Stanisław Dwornicki »»»

Klasyfikacja indywidualna »»»

Klasyfikacja klubowa »»»

 

Organizatorami zawodów byli:

  • UKN Laworta Ustrzyki Dolne
  • Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
  • Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych
  • Bronisław Mrugała - Stacja Narciarska Gromadzyń

 

7

platunm 1

 

Sponsorem Głównym Ligi
jest firma ORLEN OIL, 
producent olejów motoryzacyjnych Platinum.

 

 

Pozostali sponsorzy:

  • Marek Kuchciński - Marszałek Sejmu
  • Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
  • Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych
  • Polski Związek Narciarski
  • Masarnia Zygmunt
  • Delikatesy Centrum
  • Bronisław Mrugała - Stacja Narciarska Gromadzyń

2

Medale i dyplomy wręczali:

  • KĄDZIOŁKA Bartłomiej - Kierownik Zawodów
  • SYKAŁA Paweł - Delegat Techniczny
  • BOBKO Zygmunt - Kierownik Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży

 

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężali:

Kategoria: Przedszkolaki D
1 11 Bernat Kaja 2010 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:50,64
2 5 Leśniak Zuzanna 2011 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:51,90 0:01,26
3 138 Naturalna Nina 2010 ukN Laworta Ustrzyki Dolne 1:21,28 0:30,64

Kategoria: Przedszkolaki M
1 21 Rogaliński Stefan 2010 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:55,39
2 22 Gajdek Tymoteusz 2012 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 1:15,00 0:19,61
3 19 Kokoszyński Franciszek 2011 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 1:27,98 0:32,59

3Kategoria: Juniorki E
1 24 Elmerych Maria 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:46,64
2 31 Kowalska Julia 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:46,95 0:00,31
3 8 Dołżycka Lena 2009 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:49,22 0:02,58

Kategoria: Juniorzy E
1 42 Gibalewicz Paweł 2008 PTN Przemyśl 0:43,42
2 43 Wiejowski Michał 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:45,43 0:02,01
3 41 Miszczak Adam 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:45,85 0:02,43

 

Kategoria: Juniorki D
1 26 Kądziołka Pola 2007 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:39,25
2 52 Miszczak Hania 2006 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:40,13 0:00,88
3 38 Dwornicka Michalina 2007 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:40,27 0:01,02

Kategoria: Juniorzy D
1 65 Gręda Jakub 2006 UKS Śródmieście Przemyśl 0:41,16
2 47 Bernat Karol 2007 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:41,47 0:00,31
3 64 Witka Jakub 2006 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:48,51 0:07,35

Kategoria: Juniorki C4
1 72 Olejarska Blanka 2004 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:41,85
2 54 Wiejowska Maja 2005 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:42,73 0:00,88
3 70 Kościańska Julia 2004 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:44,84 0:02,99

Kategoria: Juniorzy C
1 83 Osiadacz Brian 2004 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:36,05
2 59 Gajdek Filip 2005 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:36,81 0:00,76
3 61 Cyzio Jakub 2005 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:46,85 0:10,80

Kategoria: Juniorki B
1 71 Kšdziołka Oliwia 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:37,05
2 67 Gawlik Jagoda 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:37,92 0:00,87
3 69 Radwańska Magdalena 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:46,93 0:09,88

Kategoria: Juniorzy B
1 136 Babiarz Dawid 2002 ukN Laworta Ustrzyki Dolne 0:37,71
2 94 Słysz Nikodem 2002 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:37,93 0:00,22
3 81 Sykała Adam 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:41,18 0:03,47

5Kategoria: Juniorki A
1 99 Opalińska Inga 1999 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:36,42
2 98 Miszczak Kinga 2000 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0:45,82 0:09,40
3 97 Bronkowska Gabriela 2000 UKS Śródmieście Przemyśl 0:46,51 0:10,09

Kategoria: Juniorzy A
1 89 Smela Kamil 2001 UKS Gwoździk w Gwoźnicy Do 0:40,93
2 102 Smela Bartłomiej 1997 UKS Gwoździk w Gwoźnicy Do 0:43,42 0:02,49
3 100 Wcisło Rafał 1999 UKS Gwoździk w Gwoźnicy Do 0:44,51 0:03,58

Kategoria: Masters W
1 109 Franków Joanna 1976 KN Przemyśl SKI 1:22,77

Kategoria: Masters M6
1 114 Tondera Mariusz 1971 UKS Gwoździk w Gwoźnicy Do 0:39,78
2 118 Nowak Piotr 1971 UKS Gwoździk w Gwoźnicy Do 0:39,96 0:00,18
3 117 Bobko Zygmunt 1956 "KN Przemyśl SKI  0:42,27 0:02,49

 

Program:

  • godz. 8:00-9:00 - odbiór numerków startowych oraz dodatkowe zgłoszenia a także dokonanie opłaty startowej - 10 zł.
    W ramach opłaty zawodnik otrzyma wyjazdy wyciągiem oraz ciepły posiłek.
  • godz. 9:00-9:15  - oglądanie trasy I przejazdu GS
  • godz. 9:20: - start zawodników - I przejezd GS
  • godz. 11:00 - strat II przejazd grupy Jun C - Masters
  • pozostałe informacje podawane będą przez organizatorów przed i w trakcie zawodów
  • zgłoszenie na drukach PZN na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 29.01 - godz. 15:00 (dodatkowe zgłoszenia w dniu zawodów)

 


ZAWODY OTWARCIA - PUCHAR GROMADZYNIA, 20.01.2018.

 

20 stycznia 2018 r. na stoku stacji narciarskiej GROMADZYŃ odbył się Puchar Gromadzynia - I edycja Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim pod honorowym patronatem Marka Kuchcińskiego Marszałka Sejmu RP.

Konkurencję slalom gigant ukończylo 117 zawodników.
 

Foto: Stanisław Dwornicki
miniatura: foto: Stanisław Dwornicki

Organizatorami zawodów byli:

  • UKN Laworta Ustrzyki Dolne
  • Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
  • Podkarpackie Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych
  • Bronisław Mrugała - Stacja Narciarska Gromadzyń

Sponsorami byli:

  • Marek Kuchciński - Marszałek Sejmu
  • Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
  • Podkarpackie Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych
  • Polski Związek Narciarski
  • Masarnia Zygmunt
  • Delikatesy Centrum
  • Bronisław Mrugała - Stacja Narciarska Gromadzyń

Galeria, foto: W. Boho »»»

min boho

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężali:

Kategoria : Przedszkolaki Dziewczęta

1 BERNAT Kaja 2010 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 47.90

2 LEŚNIAK Zuzanna 2011 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 49.42

3 KOCHANOWICZ Nadia Maja 2012 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 1:37.40

Kategoria : Przedszkolaki Chłopcy

1 ROGALIŃSKI Stefan 2010 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 48.98

2 MIERZYŃSKI Miron 2010 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 55.46

3 GAJDEK Tymoteusz 2012 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 1:05.77

Kategoria : Juniorki E

1 KOWALSKA Julia 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 42.48

2 HENDZEL Maja 2009 "UKS Śródmieście" Przemyśl" 42.56

3 DOŁŻYCKA Lena 2009 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 46.61

Kategoria : Juniorzy E

1 WIEJOWSKI Michał 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 38.52

2 GIBALEWICZ Paweł 2008 PTK Przemyśl 41.09

Kategoria : Juniorki D

1 DWORNICKA Michalina 2007 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 43.73

2 MISZCZAK Hanna 2006 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 34.38

3 SŁYSZ Blanka 2006 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 35.34

Kategoria : Juniorzy D

1 GRĘDA Jakub 2006 "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 33.99

2 BERNAT KArol 2007 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 36.99

3 RADWAŃSKI Mateusz 2007 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 41.45

Kategoria : Juniorki C

1 WĘGLOWSKA Laura 2005 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 35.01

2 OLEJARSKA Blanka 2004 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 36.08

3 KOŚCIAŃSKA Julia 2004 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 38.53

Kategoria : Juniorzy C

1 OSIADACZ Brian 2004 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 30.36

2 GAJDEK Filip 2005 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 32.09

3 ANTONIK Tymoteusz 2004 "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 36.00

Kategoria : Juniorki B

1 KĄDZIOŁKA Oliwia 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 31.56

2 GAWLIK Jagoda 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 31.74

3 RECZEK Emilia 2002 MKN Jasło 39.71

Kategoria : Juniorzy B

1 GIBALEWICZ Grzegorz 2002 PTN Przemyśl 30.69

1 SŁYSZ Nikodem 2002 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 30.69

3 BABIARZ Dawid 2002 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 30.95

Kategoria : Juniorki A

1 RONKOWSKA Gabriela 2000 "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 36.84

Kategoria : Juniorzy A

1 SMELA Kamil 2001 "UKS ""Gwoździk"" w Gwoźnicy D 33.59

2 CIUBA Krystian 2000 "UKS ""Gwoździk"" w Gwoźnicy D 35.75

3 WCISŁO Rafał 1999 "UKS ""Gwoździk"" w Gwoźnicy D 36.79

Kategoria : Seniorzy

1 HRYNISZYN Kamil 1996 PTN Przemyśl 33.33

2 Jamrozik Bartłomiej 1995 "UKS ""Gwoździk"" w Gwoźnicy D 35.63

Kategoria : Masters M

1 NOWAK Piotr 1971"UKS ""Gwoździk"" w Gwoźnicy D 34.30

2 TONDERA Mariusz 1971 "UKS ""Gwoździk"" w Gwoźnicy D 34.78

3 WĘGLOWSKI Jacek 1967 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 34.85

Wyniki PDF

Medale i dyplomy wręczali:

  • KĄDZIOŁKA Bartłomiej - Kierownik Zawodów
  • SYKAŁA Paweł - Delegat Techniczny


 

 

SPONSORZY I PARTNERZY

 

  PZN.svg pozn fb  
o wp logo ud Przemyl logo              1000px POL Niebylec COA.svg
logo abm 2                                wyciag logo POSIR 150
platunm 1
     
  delikatesy zygmunbt logo  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             


ZGŁOSZENIA

Grupowe: dokonują kluby, szkoły inne instytucje na drukach PZN na adresy poszczególnych organizatorów. Ww. dane zamieszczone zostaną w komunikatach organizacyjnych poszczególnych edycji Ligi. Zgłoszenie na drukach PZN prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Zgłoszenia Indywidualne: dokonują rodzice lub prawni opiekunowie również na drukach PZN na każdą edycję pocztą elektroniczną na ww. adres lub poszczególnych organizatorów.


ORGANIZATORZY:

  • Polski Związek Narciarski
  • Urząd Marszałkowski woj. Podkarpackiego.
  • Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski
  • Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
  • Uczniowski Klub Narciarski „LAWORTA” w Ustrzykach Dolnych
  • PPHU „ABM" Sp. z o.o. - Bronisław Mrugała - Ustrzyki Dolne
  • KN Przemyśl SKI
  • Laworta skl spółka ZOO
  • POSiR Przemyśl
  • UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna
  • GOPR

 


 

V ZAWODY o PUCHAR DOBREGO WOJAKA SZWEJKA z cyklu Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim 2017/2018; 17.02.2018 - Przemyśl »»»

WYNIKI »

Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski

Adres biura:

Hala Sportowa przy ZSP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 19 A (parter)
38-700 Ustrzyki Dolne

Tel. 13 493 95 02

Administacja:
Krzysztof Lachowski
sport@ustrzyki-dolne.pl
tel. 602324019

Statystyka

Odsłon artykułów:
221369
2018 © Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych

stat4u
Powered by Joomla 1.7 Templates