Marcela Marcisz złotą medalistką Mistrzostw Polski w biegach na nartorolkach

Utworzono: poniedziałek, 11, September 2017 07:58

DSCN8460W ostatnim dniu Mistrzostw Polski Seniorów na nartorolkach 2016 w Sobieszowie k/Jeleniej Góry rozegrano bieg pod górę (uphill) na dystansie 3600 metrów klasykiem z metą w Zachełmiu.

Zawody ukończyło ponad 150 zawodniczek i zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych.

Bieg seniorek wygrała pracująca od tego sezonu w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie Marcela Marcisz (foto) z MKS Halicz Ustrzyki Dolne.

Druga lokata dla Karoliny Maruszczak z MKS Karkonosze Jelenia Góra, podium uzupełnia Katarzyna Stokfisz z AZS AWF Katowice.

Druga z naszych reprezentantek Kamila Kiedrowska w tej konkurencji nie startowała, natomiast dzień wcześniej w biegu na 6 km zajęła VI miejsce.

Wczorajsza zwyciężczyni z biegu stylem dowolnym Anna Staręga z UKS Rawa Siedlce dzisiaj znalazła się poza podium na czwartym miejscu.