INAUGURACJA PODKARPACKIEJ LIGI W BIEGACH NARCIARSKICH - Puławy/Kiczera - 20.01.2022.

Utworzono: piątek, 21 January 2022 18:42

phoca thumb l 267537605 238821041757145 6822456806137971592 n

Podkarpacka Liga w Biegach Narciarskich 2022 rozpoczęta zawodami w Puławach/Kiczera. Pierwotnie miała ruszyć w Jedliczu ale ze względu na brak śniegu, organizator czyli MUKS Podkarpacie Jedlicze przeniósł zawody na górną cześć wyciągu Puławy/Kiczera.

PATRONI HONOROWI:

patroniDzięki uprzejmości Beskidzkiego Towarzystwa Turystycznego „Przełom Wisłoka”, Panu Prezesowi Daniel Brózda oraz Bogusław Szwede już od kilku lat pierwsze zawody sezonu odbywają się w Puławach gdzie są odpowiednie warunki śniegowe i udaje się przygotować trasy narciarstwa biegowego o różnym stopniu trudności. Podkarpacka Liga w Biegach Narciarskich zgromadziła około 170 narciarzy od przedszkolaka do seniora. Niektórzy po raz pierwszy stanęli na starcie aby spróbować swoich sił w tak pięknej i trudnej dyscyplinie jaką są biegi narciarskie. Uczestnicy zawodów biegali na dystansie od 300 metrów do 4,5 km. Obowiązywał styl klasyczny i start interwałowy co 30 sekund. Współorganizatorami zawodów byli: Towarzystwo Turystyczne "Przełom Wisłoka", Gmina Jedlicze, Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski, Szkoła Podstawowa w Jedliczu.

 

Główny sponsor: Orlen Oil.

Logo Orlen Oil

 

 Pomiar czasu firma PifSport - Państwo Teresa i Feliks Piwowar.

Międzyszkolny Uczniowski Klub Podkarpacie Jedlicze Składa Podziękowanie następującym firmą:

  • Raf Ekologia - Jedlicze
  • Elektro - Bogusław Bargieł
  • L - Trans PHU - Agnieszka Chorzępa- Dutka
  • Stan-Bruk S.C. Jacek Such, Dariusz Stypuła
  • Pro-Invest - Mariusz Szczepański
  • Groszek - Adam Rzońca

 

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Podkarpacie Jedlicze BARDZO DZIĘKUJE za okazaną pomoc podczas zawodów następującym osobom:

  • Pani Małgorzata Kobak
  • Pan Paweł Maciejowski
  • Pan Mariusz Biskup
  • Pan Robert Gleń
  • Pan Robert Wrona
  • Pan Damian Macnar
  • Pan Tomasz Kochański
  • Pan Jacek Kochański
  • Pan Marian Jajeśnica

W poszczególnych kategoriach zwyciężali:

M-ce nr start Nazwisko i Imię rok ur. Klub  Wynik strata PKT KL. SP.
                 
    Kat. Senior ur. 2001 i st. Dyst. 4km CT         
                 
1 9 Gleń Robert 1976 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:14:59,2   100  
2 8 Ciborowski Damian 1973 KS SPEED JASŁO 0:15:19,5 +20,3 80  
3 7 Fundanicz Paweł 1985 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:16:29,6 +1:30,4 60  
4 5 Fundanicz Karol 1997 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:17:29,1 +2:29,9 50  
5 6 Ciborowski Alan 2000 KS SPEED JASŁO 0:19:21,4 +4:22,2 45  
6 4 Kochański Tomasz 1974 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:23:13,2 +8:14,0 40  
                 
    Kat. Seniorka ur. 2001 ist. Dyst. 4km CT         
                 
1 12 Szyszka Andżelika 1995 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:15:45,1   100  
2 11 Cichoń Klaudia 1997 IKN Górnik Iwonicz-Zdrój 0:16:42,7 +57,6 80  
  10 Jakieła Agata 1987 IKN Górnik Iwonicz-Zdrój DNS      
                 
    Kat. Junior ur. 2002-2003 dyst. 4km CT         
                 
1 13 Mróz Kamil 2003 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:17:31,4   100  
2 18 Symula Kacper 2003 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:18:37,0 +1:05,6 80  
3 17 Och Tymoteusz 2003 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:19:13,8 +1:42,4 60  
                 
    Kat. Juniorka ur. 2002-2003 dyst. 4km CT         
                 
1 22 Ciborowska Roksana 2003 KS SPEED JASŁO 0:22:11,6   100  
  23 Kwaśnik Emilia 2003 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS DNS      
  24 Pernal Małgorzata 2002 IKN Górnik Iwonicz-Zdrój DNS      
                 
    Kat. Junior mł.  ur. 2004-2005 dyst. 4km CT         
                 
1 14 Tomaszek Hubert 2005 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:14:03,1   100  
2 19 Ozga Jarosław 2004 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:14:11,9 +8,8 80  
3 15 Turek Kasjan 2005 IKN Górnik Iwonicz-Zdrój 0:15:16,3 +1:13,2 60  
4 20 Biskup Jakub 2004 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:16:41,5 +2:38,4 50  
5 16 Markowski Dawid 2005 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:16:49,0 +2:45,9 45  
                 
    Kat. Juniorka mł.  ur. 2004-2005 dyst. 4km CT        
                 
1 21 Murdzek Julia 2004 IKN Górnik Iwonicz-Zdrój 0:20:26,3   100  
                 
    Kat. Młodzik ur. 2006-2007 dyst. 3km CT        
1 32 Mikulski Arkadiusz 2006 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:09:40,0   100 II
2 31 Półchłopek jakub 2006 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:11:01,7 +1:21,7 80 II
3 28 Turek Piotr 2007 UKS PARTYZANT LUBATOWA 0:11:23,6 +1:43,6 60 II
4 33 Bil Bartosz 2006 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:12:01,7 +2:21,7 50 II
5 26 Wojnar Adrian 2006 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:12:15,6 +2:35,6 45 II
                 
    Kat. Młodziczek  ur. 2006-2007 dyst. 3km CT         
1 39 Patlewicz Martyna 2006 IKN Górnik Iwonicz-Zdrój 0:12:05,0   100 II
2 34 Pernal Faustyna 2006 IKN Górnik Iwonicz-Zdrój 0:12:16,8 +11,8 80 II
3 38 Mróz Nikola 2006 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:12:54,1 +49,1 60 II
4 35 Miszczak Hanna 2006 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:13:06,4 +1:01,4 50 II
5 36 Wajda Gabriela 2007 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:23:21,5 +11:16,5 45 II
                 
                 
    Kat.Dzieci starsze-chłopcy  ur. 2008-2009 dyst. 2km CT        
1 43 Zdzieba Szymon 2008 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:08:21,4   100 II
2 47 Błyskal Sławomir 2008 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:08:34,3 +12,9 80 II
3 46 Michalak Franciszek 2008 UKS PARTYZANT LUBATOWA 0:08:49,6 +28,2 60 II
4 52 Grzegorzak Hubert 2009 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:09:57,7 +1:36,3 50 III
5 50 Ziembikiwiecz Dawid 2008 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:10:43,8 +2:22,4 45 III
6 49 Winiarski Patryk 2009 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:11:43,3 +3:21,9 40 III
                 
    Kat.Dzieci starsze-dziewczęta ur. 2008-2009 dyst. 2km CT        
1 63 Jakieła Amelia 2008 UKS PARTYZANT LUBATOWA 0:08:45,4   100 II
2 73 Patlewicz Oliwia 2008 UKS PARTYZANT LUBATOWA 0:09:14,0 +28,6 80 II
3 59 Germańska Oliwia 2008 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:09:18,8 +33,4 60 II
4 55 Sędzimir Magdalena 2009 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:09:25,2 +39,8 50 III
5 72 Fundanicz Amelia 2009 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:09:33,8 +48,4 45 III
6 62 Biedroń Otylia 2009 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:09:46,0 +1:00,6 40 III
                 
    Kat.Dzieci młodsze-chłopcy  ur. 2010-2011 1km CT        
                 
1 83 Dutka Stanisław 2010 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:04:26,6   100  
2 76 Franc Paweł 2010 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:04:33,7 +7,1 80  
3 89 Władyka Wojciech 2010 KS SPEED JASŁO 0:04:38,4 +11,8 60  
4 92 Jania Oskar 2010 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:05:23,3 +56,7 50  
5 91 Leniek Krzysztof 2011 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:05:24,8 +58,2 45  
6 79 Patlewicz Julian 2010 UKS PARTYZANT LUBATOWA 0:05:29,1 +1:02,5 40  
                 
    Kat.Dzieci młodsze-dziewczęta ur. 2010-2011 dyst. 1km CT        
                 
1 97 Michalak Jagoda 2010 UKS PARTYZANT LUBATOWA 0:04:57,5   100  
2 112 Dutka Hanna 2011 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:04:57,7 +0,2 80  
3 114 Dzietczyk Iga 2010 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:04:57,9 +0,4 60  
4 105 Dybała Hanna 2010 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:05:12,4 +14,9 50  
5 116 Półtorak Klara 2010 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:05:38,3 +40,8 45  
6 100 Ruszelak Martyna 2010 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:05:40,1 +42,6 40  
                 
    Kat.chłopcy  ur. 2012-2013 dyst. 500m CT        
                 
1 224 Szczurek Filip 2013 SP Korczyna 0:05:50,7   100  
2 205 Cupek Adam 2012 KS SPEED JASŁO 0:05:53,0 +2,3 80  
3 201 Kobak Dorian 2013 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:05:58,3 +7,6 60  
4 215 Maciejowski Jakub 2012 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:06:05,7 +15,0 50  
5 223 Jakubczyk Jan 2012 UKS PARTYZANT LUBATOWA 0:06:42,6 +51,9 45  
6 210 Mucha Olaf 2012 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:06:44,9 +54,2 40  
                 
    Kat.dziewcząt  ur. 2012-2013 dyst. 500m CT        
                 
1 232 Macnar Maja 2012 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:06:56,7   100  
2 238 Borek Klaudia 2012 MUKS Podkarpacie Jedlicze 0:07:07,6 +10,9 80  
3 231 Germańska Lena 2012 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:07:08,8 +12,1 60  
4 230 Dzietczyk Agata 2012 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:07:17,5 +20,8 50  
5 239 Ciborowska Tatiana 2012 KS SPEED JASŁO 0:07:19,7 +23,0 45  
6 298 Pereślucha Lena 2013 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 0:07:28,1 +31,4 40  
                 
    Kat.chłopcy mł.  ur. 2014 i młodsi, dyst. 300m CT        
                 
1 245 Niemczyk Szymon 2014 UKS PARTYZANT LUBATOWA 0:02:02,9   100  
2 310 Michalak Wojciech 2014 UKS PARTYZANT LUBATOWA 0:02:47,5 +44,6 80  
                 
    Kat.dziewcząt mł. ur. 2014 i młodsze, dyst. 300m CT        
                 
1 248 Kuczek Maria 2014 KS SPEED JASŁO 0:01:48,0   100  
2 244 Mikrut Zuzanna 2014 KS SPEED JASŁO 0:01:57,7 +9,7 80  
3 247 Jakieła Liliana 2015 UKS PARTYZANT LUBATOWA 0:02:14,7 +26,7 60  
4 324 Jakubczyk Kamila 2014 UKS PARTYZANT LUBATOWA 0:02:36,1 +48,1 50  

 

  Klasyfikacja klubowa      
msc klub RAZEM KOB MEN
1 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne / SMS 1861 758 1103
2 MUKS Podkarpacie Jedlicze 1571 518 1053
3 UKS PARTYZANT LUBATOWA 964 429 535
4 KS SPEED JASŁO 770 451 319
5 IKN Górnik Iwonicz-Zdrój 420 360 60
6 USTIANOWA GÓRNA 238 147 91
7 SP Korczyna 100 0 100

Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski

Adres biura:

Hala Sportowa przy OSiR w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 19 A (parter)
38-700 Ustrzyki Dolne

Tel. 13 493 95 02

Administracja:
Krzysztof Lachowski
sport@ustrzyki-dolne.pl
tel. 602324019

Statystyka

Odsłon artykułów:
504977
2022 © Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych

stat4u
Powered by Joomla 1.7 Templates