Podkarpacka Liga w Biegach Narciarskich 2019

Utworzono: wtorek, 23 April 2019 15:28
 Najnowsze wiadomości

 

Finał – Podsumowanie Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim i Biegowym - 2019

W V edycjach tegorocznej Ligi uczestniczyło łącznie 320 różnych zawodniczek i zawodników.

Na uroczystym zakończeniu cyklu Ligi uczestnicyli zawodnicy, którzy w klasyfikacji generalnej zajęli miejsca od I do VI.

Jednocześnie informujemy, że w ww. uroczystości uczestniczyli Patroni Honorowi Ligi:

 










Uwaga: dostęp do strony po ukaktywnieniu przycisku z prawej strony "czytaj więcej"

 

 Patronat honorowy:
Pan Marek Kuchciński - Marszałek Sejmu RP  »

 

 

 Sponsor Główny Ligi
f5jktkqTURBXy83NGYxOWU5ZGZjY2I5OWUzMjRiM2M1YjcxZTZhOTEyOS5qcGVnkpUDABHNAyDNAcKTBc0DFM0BvA

 

 ORGANIZATORZY i PARTNERZY:
trojka logo

 


 Jaslo

 ligowa

 V Rzut  Podkarpackie Ligi w Biegach Narciarskiej - Puchar Narciarskiej Szk. Sportowej - Ustrzyki D., 22.02.2019 

 

 

Zawody były również częścią kalendarza imprez dla dzieci i młodzieży z cyklu Ferie na sportowo 2019 także tradycyjnych już zawodów o Puchar Narciarskiej Szkoły Sportowej

Patronat honorowy nad Ligą objął p. Marek Kuchciński - Marszałek Sejmu RP.

Głównym sponsorek zawodów jest TAURON - Polska Energia.

Do mety przybiegło 127 zawodników i zawodniczek reprezentujących 6 klubów z województwa podkarpackiego.

Relacje filmowe:

 Nr 1 »  Nr 2 »  Nr 3 »  Nr 4 »  Nr 5 »  Nr 6 »  Nr 7 »  Nr 8 »
 Nr 9 »  Nr 10 »  Nr 11 »  Nr 12 »  Nr 13 »  Nr 14 »  Nr 15 »  Nr 16 »
Nr 18 » Nr 18 » Nr 19 »  Nr 20 »        

 wynikiiiii

W poszczególnych biegach zwyciężali:

  OPEN MĘŻCZYZN (ur. w 2000 i starsi) - styl F - 3 km        
M-ce Nazwisko i imię r. ur. Klub wynik Różn. cz. PKT PKT ZESP.
1 BRIL Dawid 1994 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 08:30,1 0:00,0 60 60
2 GLEŃ Robert 1976 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 08:46,1 +0:15,9 50 50
3 CIBOROWSKI Damian 1973 K.S. SPEED Jasło 09:13,9 +0:43,7 40 40
               
  OPEN KOBIET (ur. w 2000 i starsze) - styl F - 3 km        
1 FUNDANICZ Monika 1987 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 10:59,8 0:00,0 60  
2 CHWOSTYK Jolanta 2000 LUKS USTIANOWA 12:42,8 +1:43,0 50 50
3 KWAŚNIK Natalia 1998 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 13:43,2 +2:43,3 40 40
               
               
  JUNIORZY B (ur. w 2001-02) - styl F - 3 km        
1 SZUMIEC Dominik 2002 K.S. SPEED Jasło 10:46,8 0:00,0 60  
               
               
  JUNIORZY C (ur. w 2003-04) - styl F - 3 km        
1 MACIEJOWSKI Karol 2003 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 09:11,1 0:00,0 60 60
2 JARECKI Piotr 2003 K.S. SPEED Jasło 09:15,0 +0:03,8 50 50
3 OZGA Kamil 2003 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 09:22,5 +0:11,3 40 40
               
  JUNIORKI C (ur. w 2003-04) - styl F - 3 km        
1 BUŚKO Oliwia 2003 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 10:17,4 0:00,0 60 60
2 KWAŚNIK Emilia 2003 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 10:42,7 +0:25,2 50 50
3 KŁODOWSKA Kaja 2003 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 10:48,6 +0:31,2 40 40
           
  JUNIORZY D (ur. w 2005-06) - styl F - 2 km        
1 TOMASZEK Hubert 2005 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 07:30,9 0:00,0 60 60
2 CHMIELOWSKI Rafał 2005 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 07:37,6 +0:06,7 50 50
3 MARKOWSKI Dawid 2005 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 07:43,6 +0:12,7 40 40
               
  JUNIORKI D (ur. w 2005-06) - styl F - 2 km        
1 FUNDANICZ Martyna 2006 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 08:38,1 0:00,0 60 60
2 WINNICKA Jagoda 2006 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 09:05,4 +0:27,4 50 50
3 MRÓZ Nikola 2006 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 09:07,1 +0:29,1 40 40
               
  JUNIORZY E (ur. w 2007-08) - styl F - 1,0 km        
1 GARBOWSKI Sebastian 2007 UKS Karpaty Klimkówka 03:42,7 0:00,0 60 60
2 TUREK Piotr 2007 UKS PARTYZANT LUBATOWA 03:56,7 +0:14,1 50 50
3 KŁAPKOWSKI Patryk 2007 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 04:04,6 +0:21,9 40 40
               
  JUNIORKI E (ur. w 2007-08) - styl F - 1,0 km        
1 GERMAŃSKA Oliwia 2008 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 04:36,5 0:00,0 60 60
2 RADACZ Hanna 2007 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 04:53,6 +0:17,1 50 50
3 ZAJĄC Zuzanna 2007 UKS PARTYZANT LUBATOWA 04:56,9 +0:20,4 40 40
               
  JUNIORZY F (ur. w 2009-10) - styl F - 1 km        
1 WŁADYKA Wojciech 2010 K.S. SPEED Jasło 05:48,7 0:00,0 60 60
2 DUTKA Stanisław 2010 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 05:56,6 +0:07,9 50 50
3 GRZEGORZAK Hubert 2009 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 06:23,0 +0:34,4 40 40
               
  JUNIORKI F (ur. w 2009-10) - styl F - 1 km        
1 WOJTUNIK Oliwia 2009 K.S. SPEED Jasło 05:13,3 0:00,0 60 60
2 PRUCHNIK Weronika 2009 K.S. SPEED Jasło 05:25,1 +0:11,8 50 50
3 BIEDROŃ Otylia 2009 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 05:29,2 +0:15,8 40 40
               
  CHŁOPCY  (ur. w 2011 i młodsi) styl F - 0,5 km        
1 WANTUCH Łukasz 2011 LUKS USTIANOWA 02:47,7 0:00,0 60 60
2 KOBAK Dorian 2013 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 03:47,8 +1:00,2 50 50
3 PANKIEWICZ Miłosz 2013 K.S. SPEED Jasło 03:53,9 +1:06,2 40 40
               
  DZIEWCZĘTA (ur. w 2011 i młodsi)  F - 0,5 km        
1 DUTKA Hanna 2011 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 01:56,2 0:00,0 60 60
2 ROGALIŃSKA Oliwia 2011 LUKS USTIANOWA 02:10,8 +0:14,7 50 50
3 LAWRENC Joanna 2011 LUKS USTIANOWA 03:38,0 +1:41,9 40 40

 

  Punktacja zespołowa    
M-ce Klub PKT
1 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 1568
2 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 907
3 LUKS USTIANOWA 604
4 K.S. SPEED Jasło 549
5 UKS PARTYZANT LUBATOWA 352
6 UKS Karpaty Klimkówka 60





IV Rzut  Podkarpackiej Ligi  w Biegach Narciarskich - Puławy, 12.02.2019
 III Rzut  Podkarpackiej Ligi  w Biegach Narciarskich - Jasło, 30.01.2019

51132477 2469896553043604 2688439318711631872 n30 stycznia 2019r. miasto Jasło było organizatorem Wojewódzkiej Ligi Podkarpackiej w Narciarstwie Biegowym. Rywalizacja odbyła się na obiektach MOSIRu, w miejscu nowego toru rolkowo - narciarskiego.

Wystartowało łącznie 191 zawodników z 7 klubów.
Gospodarzy w zawodach reprezentowało 83 osoby. Klub Sportowy SPEED Jasło wywalczył 16 medali, w tym aż 7 złotych. Drużynowo speedowcy zajęli 2 m-ce. 
Gratulujemy wszystkim sportowcom i dziękujemy za tak liczne przybycie .

 50748120 2469900353043224 8577137191480721408 n 50954287 2469900926376500 1317404986673463296 n  51116778 2469900296376563 6758231091519160320 n

 

 II Rzut  Podkarpackiej Ligi  w Biegach Narciarskich - Jedlicze, 23.01.2019

 

Liga Podkarpacka, rzut 2 w Biegach Narciarskich, zawitała do Jedlicza. Na starcie stanęło 170 narciarzy, którzy rywalizowali w 14 kategoriach wiekowych. Obowiązywał styl klasyczny i start interwałowy co 10 sekund. W zawodach udział wzięło 7 klubów z naszego województwa. 

Otwarcia zawodów dokonała Burmistrz Gminy Jedlicze Pani Jolanta Urbanik i Prezes MUKS Podkarpacie Jedlicze Piotr Bril.

Na każdego uczestnika na mecie czekała ciepła herbata oraz w stołówce szkolnej ciepły posiłek.

Medale i dyplomy wręczała Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jedliczu Pani Jolanta Smarzowska.

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Podkarpacie Jedlicze Składa Serdeczne Podziękowanie Wszystkim Osobom Zaangażowanym w Organizację Zawodów.

W poszczególnych biegach zwyciężali:


Kat: chłopcy 2011 i mł. – 300 metrów
 
Miejsce Nazwisko i imię Klub Wynik
1. MAJEWSKI Franciszek KS Speed Jasło 02:17
2. WANTUCH Łukasz LUKS Ustianowa 02:40
3. KOBAK Dorian MUKS Podkarpacie Jedlicze 02:58

Kat: dziewczęta 2011 i mł. – 300 metrów
 
1. DUDKA Hanna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 01:42
2. PITRUS Lena MUKS Podkarpacie Jedlicze 03:36

Kat: Junior F (2009,2010) – 1 km.
1. JURYŚ Aleks KS Speed Jasło 04:40
2. WIEWIÓRSKI Bartosz MUKS Podkarpacie Jedlicze 04:54
3. WŁADYKA Wojciech KS Speed Jasło 05:05

Kat: Juniorka F (2009,2010) – 1 km.
 
1. WOJTUNIK Oliwia KS Speed Jasło 03:59
2. PRUCHNIK Weronika KS Speed Jasło 04:46
3. BIEDROŃ Otylia MUKS Podkarpacie Jedlicze 04:57

Kat: Junior E (2008,2007) – 2 km.
 
1. GARBOWSKI Sebastian UKS Partyzant Klimkówka 06:14
2. ZDZIEBA Szymon MUKS Podkarpacie Jedlicze 07:23
3. BIL Bartosz MUKS Podkarpacie Jedlicze 07:27

Kat: Juniorka E (2008,2007) – 2 km.
 
1. RADACZ Hanna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 08:41
2. PATLEWICZ Oliwia UKS Partyzant Lubatowa 08:47
3. ZAJĄC Zuzanna UKS Partyzant Lubatowa 08:50

Kat: Junior D (2006,2005) – 2 km.
 
1. CIBOROWSKI Itan KS Speed Jasło 05:43
2. TOMASZEK Hubert MKS Halicz Ustrzyki Dolne 05:44
3. SZEREMETA Szymon MKS Halicz Ustrzyki Dolne 05:56

Kat: Juniorka D (2006,2005) – 2 km.
 
1. FUNDANICZ Martyna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 06:42
2. TARSUDIS Oliwia MKS Halicz Ustrzyki Dolne 07:05
3. MRÓZ Nikola MUKS Podkarpacie Jedlicze 07:12

Kat: Junior C (2004,2003) – 3 km.
 
1. JARECKI Piotr KS Speed Jasło 07:19
2. MACIEJOWSKI Karol MUKS Podkarpacie Jedlicze 07:41
3. BISKUP Jakub MUKS Podkarpacie Jedlicze 07:48

Kat: Juniorka C (2004,2003) – 3 km.
 
1. CIBOROWSKA Roksana KS Speed Jasło 08:15
2. BUŚKO Oliwia MKS Halicz Ustrzyki Dolne 08:20
3. KWAŚNIK Emilia MKS Halicz Ustrzyki Dolne 08:54

Kat: Junior B (2002,2001) – 5 km.
 
1. STANISZ Dawid IKN Górnik Iwonicz 12:49
2. KANIA Paweł IKN Górnik Iwonicz 13:01
3. JAKUBCZYK Jakub IKN Górnik Iwonicz 13:44

Kat: Juniorka B (2002,2001) – 4 km.
 
1. PERNAL Małgorzata IKN Górnik Iwonicz 11:57

Kat: Open Mężczyzn – 5 km.
 
1. CIBOROWSKI Alan KS Speed Jasło 11:39
2. CIBOROWSKI Damian KS Speed Jasło 11:55
3. GLEŃ Robert MUKS Podkarpacie Jedlicze 12:09

Kat: Open Kobiet – 4 km.
 
1. CICHOŃ Klaudia IKN Górnik Iwonicz 11:15
2. CHWOSTYK Jolanta LUKS Ustianowa 15:06
3. KUBACKA Agnieszka MUKS Podkarpacie Jedlicze 16:09

PUNKTACJA KLUBOWA:

1 m. – MUKS Podkarpacie Jedlicze – 1291 pkt.

2 m. – MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 1237 pkt.

3 m. – KS Speed Jasło – 813 pkt.

4 m. – LUKS Ustianowa – 459 pkt.

5 m. – UKS Partyzant Lubatowa – 376 pkt.

6 m. – IKN Górnik Iwonicz – 305 pkt.

7 m. – UKS Karpaty Klimkówka – 288 pkt.


 

 

 Pierwsze Zawody Podkarpackiej Ligi w Biegach Narciarskich - 19.01.2019

ZAWODY odbyły się 19 stycznia 2019 r. na trasie biegowej im. Stanisława Nahajowskiego w Ustjanowej Górnej k. Ustrzyk Dolnych. Zawodnicy rywalizowali w biegu stylem klasycznym. Linię mety ukończyło 147 zawodników.

 

IMG 1169 IMG 1464 IMG 1216

 

W inauguracyjnych zawodach uczestniczyli:

  • Władysław Ortyl - Marszałek Województwa Podkarpackiego
  • Dorota Łukaszyk - Radna Sejmiku Wojewódzkiego
  • Józef Szymbara - Prezes Podkarpackiego Okręgowego Związku Narciarskiego
  • Marek Andruch - Starosta Powiatu Bieszczadzkiego
  • Bartosz Romowicz - Burmistrz Ustrzyk Dolnych
  • Adam Pęzioł -  Dyrektor Oddziału Zakładu Gazowniczego w Jaśle
  • Arkadiusz Lupa - Dyrektor Zespołu Szkół Licealnych w Ustrzykach Dolnych
  • Bogdan Zwarycz - Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 - Narciarskiej Szkoły Sportowej w Ustrzykach Dolnych
  • Marek Konopka - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Ustjanowej

 

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji:

M-ce Nr st. Nazwisko i imię r.
ur.
Klub wynik Różn. cz. PKT PKT ZESP.
    OPEN MĘŻCZYZN (ur. w 2000 i starsi) - styl CL - 5 km        
1 3 GLEŃ Robert 1976 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 14:52,2 0:00,0 60 60
2 1 CIBOROWSKI Damian 1973 KS Speed Jasło 15:12,6 +0:20,4 50 50
3 190 KONIK Jacek 1975 LUKS USTIANOWA 15:20,3 +0:28,2 40 40
                 
    OPEN KOBIET (ur. w 2000 i starsze) - styl CL - 5 km        
1 176 CHWOSTYK Jolanta 2000 LUKS USTIANOWA 24:20,7 0:00,0 60  
                 
                 
    JUNIORZY B (ur. w 2001-02) - styl CL - 3 km        
1 184 SZUMIEC Dominik 2002 KS Speed Jasło 25:35,1 0:00,0 60  
                 
                 
    JUNIORKI B (ur. w 2001-02) - styl CL - 3 km        
1 9 PRĘDKI Renata 2002 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 11:03,6 0:00,0 60  
2 10 SIDOR Paulina 2002 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 12:57,0 +16:14,4 50  
                 
                 
    JUNIORZY C (ur. w 2003-04) - styl CL - 3 km        
1 19 JARECKI Piotr 2003 KS Speed Jasło 08:53,3 0:00,0 60 60
2 11 MRÓZ Kamil 2003 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 08:53,6 +0:00,2 50 50
3 12 MACIEJOWSKI Karol 2003 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 09:05,3 +0:12,0 40 40
                 
    JUNIORKI C (ur. w 2003-04) - styl CL - 3 km        
1 35 CIBOROWSKA Roksana 2003 KS Speed Jasło 10:09,6 0:00,0 60 60
2 28 BUŚKO Oliwia 2003 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 10:09,8 +0:00,3 50 50
3 30 KŁODOWSKA Kaja 2003 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 10:46,2 +0:36,7 40 40
                 
    JUNIORZY D (ur. w 2005-06) - styl CL - 2 km        
1 53 TOMASZEK Hubert 2005 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 05:43,3 0:00,0 60 60
2 52 CHMIELOWSKI Rafał 2005 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 05:45,5 +0:02,2 50 50
3 55 GRASELA Hubert 2005 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 05:46,7 +0:03,4 40 40
                 
    JUNIORKI D (ur. w 2005-06) - styl CL - 2 km        
1 90 FUNDANICZ Martyna 2006 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 06:16,3 0:00,0 60 60
2 91 WINNICKA Jagoda 2006 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 06:18,3 +0:02,0 50 50
3 85 MRÓZ Nikola 2006 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 06:59,3 +0:43,0 40 40
                 
    JUNIORZY E (ur. w 2007-08) - styl CL - 1,5 km        
1 110 KŁAPKOWSKI Patryk 2007 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 04:54,9 0:00,0 60 60
2 99 BIL Bartosz 2007 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 05:05,9 +0:11,0 50 50
3 100 ZDZIEBA Szymon 2008 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 05:29,5 +0:34,5 40 40
                 
    JUNIORKI E (ur. w 2007-08) - styl CL - 1,5 km        
1 129 RADACZ Hanna 2007 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 06:17,5 0:00,0 60 60
2 145 GERMAŃSKA Oliwia 2008 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 06:24,8 +0:07,3 50 50
3 130 SZCZEPAŃSKA Maja 2007 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 06:32,8 +0:15,3 40 40
                 
                 
    JUNIORZY F (ur. w 2009-10) - styl CL - 1 km        
1 153 DUDKA Stanisław 2010 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 04:56,2 0:00,0 60 60
2 165 ŚWIEBODA Kajetan 2010 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 05:50,3 +0:54,1 50 50
3 147 WEWIÓRSKI Bartosz 2009 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 06:05,0 +1:08,8 40 40
                 
    JUNIORKI F (ur. w 2009-10) - styl CL - 1 km         
1 159 BIEDROŃ Otylia 2009 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 04:45,1 0:00,0 60 60
2 162 WOJTUNIK Oliwia 2009 KS Speed Jasło 04:46,6 +0:01,5 50 50
3 146 WRONOWSKA Amelia 2009 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 05:12,4 +0:27,3 40 40
                 
    CHŁOPCY  (ur. w 2011 i młodsi) styl CL - 0,5 km        
1 167 WANTUCH Łukasz 2011 SP USTIANOWA GÓRNA 03:14,9 0:00,0 60 60
2 169 TULEJA Mateusz 2013 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 03:48,1 +0:33,2 50 50
3 168 MACIEJOWSKI Jakub 2012 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 04:05,6 +27:40,0 40 40
                 
                 
    DZIEWCZĘTA (ur. w 2011 i młodsi)  CL - 0,5 km        
1 174 DUDKA Hanna 2011 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 02:00,7 0:00,0 60 60
2 173 ROGALIŃSKA Oliwia 2011 SP USTIANOWA GÓRNA 02:24,7 +27:13,3 50 50
3 170 PITRUS Lena 2011 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 04:35,8 +29:24,4 40 40
                 

 Punktacja zespołowa 

M-ce Kl;ub Pkt
1 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 1637
2 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 911
3 LUKS USTIANOWA 427
4 KS Speed Jasło 419
5 UKS Czarna 177
6 UKS ,, Karpaty'' Klimkówka 132

 

 

 

 

 Kalendarz imprez:

 

Lp.

Data

Miejsce

Nazwa

Organizator

Konkurencje

1

19.01.2019

Ustianowa


Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży
w Biegach Narciarskich – I rzut

• POZN Ustrzyki Dolne
• UKS Lotnik Ustianowa
• Urząd Miejski Ustrzyki D.

Bieg dyst. – styl CL

2

23.01.2019

Jedlicze

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży
w Biegach Narciarskich – II rzut

• POZN Ustrzyki Dolne
• MUKS Podkarpacie Jedlicze
• Urząd Miasta Jedlicze

Bieg dyst. – styl CL

3

29.01.2019

Jasło

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży
w Biegach Narciarskich – III rzut

• POZN Ustrzyki Dolne
• SPEED Jasło
• Urząd Miasta Jasło

Bieg dyst. – styl F

4

12.02.2019

Jedlicze

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży
w Biegach Narciarskich – IV rzut

• POZN Ustrzyki Dolne
• MUKS Podkarpacie Jedlicze
• Urząd Miejski Jedlicze

Bieg dyst. – styl CL

5

27.02.2019

Ustrzyki Dolne

Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży
w Biegach Narciarskich – V rzut

• POZN Ustrzyki Dolne
• NSS Ustrzyki Dolne
• MKS Halicz Ustrzyki Dolne
• Urząd Miejski Ustrzyki D.

Bieg dyst. – styl CL

 

  

 

Kategorie wiekowe:

Liga rozgrywana będzie w następujących grupach wiekowych:

  • Dzieci młodsze-dziewczynki (juniorki F) – rocznik 2009, 20010, 2011
  • Dzieci młodsze-chłopcy (juniorzy F) - rocznik 2009, 2010, 2011
  • Dzieci starsze-dziewczynki (juniorki E) - rocznik 2007-2008
  • Dzieci starsze-chłopcy (juniorzy E) - rocznik 2007-2008
  • Juniorki D - rocznik 2005-2006
  • Juniorzy D - rocznik 2005-2006
  • Młodziczki (juniorki C) - rocznik 2003 -2004
  • Młodzicy (juniorzy C) - rocznik 2003 -2004
  • Juniorki młodsze (juniorki B) - rocznik 2001-2002
  • .Juniorzy młodsi (juniorzy B) - rocznik 2001-2002
  • Open kobiety – rocznik 2000 i starsi
  • Open mężczyźni – rocznik 2000 i starsi

19 stycznia odbędzie się inauguracja Podkarpackiej Ligi  w Biegach Narciarskich - 2019.

http://www.sport.ustrzyki-dolne.pl/galeria-884-zakonczenie_podkarpackiej_ligi.html

Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski

Adres biura:

Hala Sportowa przy SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 19 A (parter)
38-700 Ustrzyki Dolne

Tel. 13 493 95 02

Administracja:
Krzysztof Lachowski
sport@ustrzyki-dolne.pl
tel. 602324019

Statystyka

Odsłon artykułów:
240785
2019 © Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych

stat4u
Powered by Joomla 1.7 Templates