Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Konkurencjach Alpejskich 2017

Utworzono: wtorek, 08, March 2016 12:08

NARCIARSTWO ALPEJSKIEpozn fb

mmm
Aktualności:

Informujemy, ze zaplanowane na 17-18.03.2017 Mistrzostwa POZN w slalomie i slalomie gigancie - PODKARPACKA LIGA DZIECI i MŁODZIEŻY W KONKURENCJACH ALPEJSKICH 2017 ze wzgledów organizacyjnych nie odbędą się.

Pozostałe informacje:

 

 

DSCN4213Memoriał im. Olka Ostrowskiego w Narciarstwie Alpejskim- 11.03.2017 - Gromadzyń Ustrzyki Dolne

Prawie 100 alpejczyków z Polski południowo - wschodniej oraz z Ukrainy oddało hołd Olkowi Ostrowskiemu w II Memoriale jego imieniem.

Zawody jednocześnie były kolejną edycją Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim.

 

Przejdź do czytaj więcej »»»

Rodzinę Państwa Ostrowskich reprezentował brat Olka Tomasz Ostrowski, który również uczestniczył w rywalizacji sportowej w grupie seniorów. Tomek podczas  uroczystego wręczenia medali i pamiątkowych dyplomów złożył serdeczne podziękowanie za tak liczny udział w zawodach ku pamięci jego brata Olka.

17156177 1428497947171036 8012472481387550757 n

 

Organizatorzy serdecznie dziękują ustrzyckiemu środowisku narciarskiemu  za  pomoc w przeprowadzeniu konkurencji slalomu giganta.

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężali:

Kategoria: Przedszkolaki Dz.

1  DOŁŻYCKA Lena 2009  UKN Laworta Ustrzyki Dolne 1:01.63
2  LEŚNIAK Helena 2009  UKN Laworta Ustrzyki Dolne 1:02.85
3  GRĘDA Zuzanna 2009  "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 1:03.24

Kategoria: Przedszkolaki M
1 SEMP Damian 2009 "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" POL 1:00.73
2 HARBUZ Luka 2010 LOO FST „DYNAMO” Lwów UA 2:08.26
3 GAJDEK Tymoteusz 2012 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 2:34.71

Kategoria: Juniorki E
1 DWORNICKA Michalina 2007  UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 51.65
2 SOWA Nikola 2007  "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" POL 57.28

Kategoria: Juniorzy E
1 GIBALEWICZ Paweł 2008 PTN Przemyśl POL 54.85
2 WIEJOWSKI Michał 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 55.00
3 MISZCZAK Adam 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 59.00

Kategoria: Juniorki D
1 WIEJOWSKA Maja 2005 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 49.83
2 MISZCZAK Hania 2006 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 51.49
3 SŁYSZ Blanka 2006 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 55.92

Kategoria: Juniorzy D
1 GAJDEK Filip 2005 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 48.45
2 PAŁSANAN Oleksandr 2006 LOO FST „DYNAMO” Lwów UA 50.87
3 GRĘDA Jakub 2006 "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" POL 53.34

Kategoria: Juniorki C
1 KĄDZIOŁKA Oliwia 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 48.28
2 GAWLIK Jagoda 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 50.28
3 KOŚCIAŃSKA Julia 2004 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 55.14

Kategoria: Juniorzy C
1 VERMAN Oleksandr 2004 LOO FST „DYNAMO” Lwów UA 48.36
2 OSIADACZ Brian 2004 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 48.44
3 SYKAŁA Adam 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 51.38

Kategoria: Juniorki B
1 KARABANOWSKA Helena 2001 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 45.45

Kategoria: Juniorzy B
1 GIBALEWICZ Grzegorz 2002 PTN Przemyśl POL 46.61
2 SŁYSZ Nikodem 2002 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 48.13
3 KARABANOWSKI Piotr 2001 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 48.69

Kategoria: Juniorzy A
1 HRYNISZYN Kamil 1996 PTN Przemyśl POL 46.68
2 HRYNISZYN Adrian 1999 PTN Przemyśl POL 47.11
3 SMELA Bartłomiej 1998 "UKS ""Gwoździk"" Gwoźnica Dol POL 49.41

Kategoria: Seniorki
1 Wcisło Kinga 1991 "UKS ""Gwoździk"" Gwoźnica Dol POL 57.12
2 Mazurkow Magdalena 1990 Rzeszów POL 57.20

Kategoria: Seniorzy
1 BANACHOWSKI Maciej 1993 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 44.45
2 BROŻEK Łukasz 1992 "UKS "Gwoździk" Gwoźnica Dol POL 45.56
3 WILCZKIEWICZ Marcin 1986 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 47.57

Kategoria: Masters W
1 Łukaszyk Dorota 1973 UkN Laworta Ustrzyki Dolne POL 59.36
2 KOWALIK Małgorzata 1974 Czaszyn POL 1:22.75

Kategoria: Masters M
1 POLAKIEWICZ Jacek 1965 Lesko - niezrzeszony POL 47.57
2 NOWAK Piotr 1971 "UKS ""Gwoździk"" Gwoźnica Dol POL 50.84
3 Konopelski Dariusz 1961 Rzeszów POL 52.08

 

 

Pozostałe aktualności:



Zawody wcześniejsze:

Feryjne Zawody w Narciarstwie Alpejskim - 28.01.2017 więcej»»»

 

 

LOGO Ustrzyki Dolne fill 137x137

Puchar Laworty - II edycja Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim - Stok Kamienna Laworta - 19.02.2017DSCN1861

19 lutego br. na stoku stacji narciarskiej LAWORTA-SKI odbył się Puchar Laworty - II edycja Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim.

Konkurencję slalomu giganta ukończylo 108 zawodników.

 

 

Wyniki:

Galerie:

 

Organizatorami zawodów byli:

  • UKN Laworta Ustrzyki Dolne
  • Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
  • Podkarpackie Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych
  • Laworta - Ski

DSCN1843Sponsorami byli:

  • Laworta - Ski
  • Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
  • Lody Olejarski
  • Masarnia Zygmunt
  • Delikatesy Centrum
  • Inglot Przemyśl
  • Edmark - Kazimierz Górecki
  • Restauracja na Górce

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężali:

Kategoria : Przedszkolaki Dziewczęta
1  LEŚNIAK Helena 2009 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 56.65
2  WRONOWSKA Amelka 2009 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 58.64
3  HENDZEL Maja 2009 "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 59.11

Kategoria : Przedszkolaki Chłopcy
1 SEMP Damian 2009 "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 54.07
2 ROGALIŃSKI Stefan 2010 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 1:04.61
3 LEŚNIAK Eryk 2009 "UKS ""Gwoździk"" w Gwoźnicy D 1:10.88

Kategoria : Juniorki E  
1 DWORNICKA Michalina 2007 44.88
2 KĄDZIOŁKA Pola 2007 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 44.91
3 CHOJNACKA Pola 2007 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 49.20

 Kategoria : Juniorzy E
1 BERNAT Karol 2007 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 46.34
2 MISZCZAK Adam 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 48.53
3 BARCZAK Kuba 2007 PTN Przemyśl 50.47

Kategoria : Juniorki D
1 MISZCZAK Hanna 2006 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 43.73
2 SŁYSZ Blanka 2006 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 49.08
3 SZCZĘCH Hanna 2006 Frysztak 54.23

Kategoria : Juniorzy D
1 GAJDAK Filip 2005 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 42.87
2 GRĘDA Jakub 2006 "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 46.23
3 BARCZAK Norbert 2005 PTN Przemyśl 46.32

Kategoria : Juniorki C
1 KĄDZIOŁKA Oliwia 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 39.99
2
GAWLIK Jagoda 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 42.07
3 OLEJARSKA Blanka 2004 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 44.65

Kategoria : Juniorzy C
1 OSIADACZ Brian 2004 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 40.04
2 SYKAŁA Adam 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 43.53
3 GRZEGORZAK Gabriel 2003 "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 43.75

Kategoria : Juniorki B
1 88 KARABANOWSKA Helena 2001 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 38.01

Kategoria : Juniorzy B
1 KARABANOWSKI Piotr 2001 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 37.27
2 SŁYSZ Nikodem 2002 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 38.61
3 GIBALEWICZ Grzegorz 2002 PTN Przemyśl 39.69

Kategoria : Juniorki A
1 WIEJOWSKA Anita 1999 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 38.86
2 BRONKOWSKA Gabriela 2000 "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 47.52
3 TONDERA Eryka 1997 UKS "Gwoźdźik" w Gwoźnicy D 54.58

Kategoria : Juniorzy A
1 REGIEL Maciej 1998 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 36.45
2 ŁUKASZYK Bruno 2000 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 36.78
3 HRYNISZYN Adrian 1999 PTN Przemyśl 39.01

Kategoria : Seniorki
1 ŁUKASZYK Aleksandra 1994 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 38.46

Kategoria : Seniorzy
1 PIKUŁA OSKAR 1993 Magura Gorlice 37.64
2 BANACHOWSKI Maciej 1993 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 37.86
3 SIENKIEWICZ Michał 1984 PTN Przemyśl 42.61

Kategoria : Masters W
1 SOBOLSKA Małgorzata 1963 KN Magura Gorlice 47.20
2 ORŁOWSKA Aneta 1976 UKN Laworta Ustrzyki Dolne 51.52
3 BAJDA Urszula 1964 Rzeszów 56.40

Kategoria : Masters M
1 POLAKIEWICZ Jacek 1965 Nie zrzeszony 41.01
2 TONDERA Mariusz 1973 "UKS ""Gwoździk"" w Gwoźnicy D 41.10
3 SITEŃ Grzegorz 1966 Rzeszów 41.14

 

 

 

Zapowiedź zawodów

 Zawody o Puchar Wójta Niebylec, Strzyżów, 24.02.2017

 

    • Zgłoszenia do 23.02.
      • do godz. 14:00 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na drukach PZN (pobierz druk »»»)
    •  24.02
      • godz. 9:00 - 9:30 - odbiór numerków startowych - biuro zawodów - stok w Strzyżówie 24.02)
      • godz. 9:30-10:00 - oglądanie trasy
      • godz. 10:10 - start kategorii dziecięcych: przedszkolacy oraz jun. F, E, D
      • godz. 11:00 - start od kategorii młodzicy do mastersów
      • godz. 13:30 - zakończenie zawodów
    • pozostałe informacje:
      • opłata startowa: 25 zł (udział oraz posiłek
      • nagrody: medale, dyplomy i nagrody rzeczowe

 

 

 

Feryjne Zawody w Narciarstwie Alpejskim - 28.01.2017

28 stycznia br. na stoku Gromadzynia w Ustrzykach Dolnych odbyły się Feryjne Zawody w Narciarstwie Alpejskim.

Zawody były jednocześnie I edycją Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Konkurencjach Alpejskich. Ponad 80 uczestni

ków z 4 klubów rywlizowało w slalomie gigancie. Zawody odbywały się na historycznej części Gromadzyna tzw. GKS-ie, gdzie w latach 70-tych ubiegłego wieku odbywało się  większość zawodów w Ustrzykach Dolnych. Zawodnikom sprzyjała piękna, słoneczna pogoda.

Wynik grup młodszych »»»

Wyniki grup starszych »»»

Galeria »»»

Galeria Nr 2 (foto: Stanisław Dwornicki) »»»

Galeria Nr 3 (foto: Stanisław Dwornicki) »»»

 

Organizatorzy dziękują właścicielom stoku za odostepnienie wspaniale przygowanej trasy oraz  wszystkim tym, którzy wsparli organizacyjnie i rzeczowo naszą imprezę.

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężali:

Kategoria : Przedszkolaki Dziewczęta 
1  HENDZEL Maja "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 47.16
2  GRĘDA Zuzanna "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 48.74
3  DOŁŻYCKA Lena UKN Laworta Ustrzyki Dolne 51.41

Kategoria :  Przedszkolaki Chłopcy:
1 SEMP Damian "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 47.20
2 ROGALIŃSKI Stefan UKN Laworta Ustrzyki Dolne 1:01.22
3 13 MIELNIK Fabian "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 2:06.06

Kategoria : Juniorki E 
1 KĄDZIOŁKA Pola UKN Laworta Ustrzyki Dolne 36.64
2 DWORNICKA  Michalina UKN Laworta Ustrzyki Dolne 38.17 
3 CHOJNACKA Pola UKN Laworta Ustrzyki Dolne 40.62

Kategoria : Juniorzy E 
1 BERNAT Karol UKN Laworta Ustrzyki Dolne 35.88
2 WIEJOWSKI Michał UKN Laworta Ustrzyki Dolne 40.65 4.77
3 MISZCZAK Adam UKN Laworta Ustrzyki Dolne 43.44

Kategoria : Juniorki D 
1 MISZCZAK Hania UKN Laworta Ustrzyki Dolne 34.56
2 WĘGŁOWSKA Laura UKN Laworta Ustrzyki Dolne 35.39
3 WIEJOWSKA Maja UKN Laworta Ustrzyki Dolne 36.65

Kategoria : Juniorzy D 
1 GRĘDA Jakub "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 37.93
2 GAWCZYŃSKI Konrad "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 39.82
3 KASPRZYK Michał PTN Przemyśl 40.62

 Kategoria : Juniorki C 
1 KĄDZIOŁKA Oliwia UKN Laworta Ustrzyki Dolne 32.47
2 OLEJARSKA Blanka UKN Laworta Ustrzyki Dolne 36.94 
3 GAWLIK Jagoda UKN Laworta Ustrzyki Dolne 37.32

 Kategoria : Juniorzy C 
1 OSIADACZ Brian UKN Laworta Ustrzyki Dolne 34.06
2 SYKAŁA Adam UKN Laworta Ustrzyki Dolne 35.36 1.30
3 GRZEGORZAK Gabriel "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 35.67

 Kategoria : Juniorki B 
1 KARABANOWSKA Helena UKN Laworta Ustrzyki Dolne 31.46
2 GOŁAWSKA Aleksandra "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 38.53

 Kategoria : Juniorzy B 
1 WIKTORSKI Jakub UKN Laworta Ustrzyki Dolne 33.85
2 SMELA Kamil "UKS ""GWOŹDZIK""  Gwoźnica D. 35.53
3 82 IGIELSKI Michał PTN Przemyśl 36.20 2.35

 Kategoria : Juniorki A 
1 OPALIŃSKA Inga UKN Laworta Ustrzyki Dolne 31.36
2 88 WIEJOWSKA Anita UKN Laworta Ustrzyki Dolne 32.56
3 BRONKOWSKA Gabriela "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 37.87

Kategoria : Juniorzy A 
1 REGIEL Maciej UKN Laworta Ustrzyki Dolne 31.14
2 HRYNISZYN Kamil PTN Przemyśl 32.24
3 93 HRYNISZYN Adrian PTN Przemyśl 32.98

 Kategoria : Seniorki 
1 SOWA Edyta "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 53.73

Kategoria : Seniorzy 
1 BANACHOWSKI Maciej UKN Laworta Ustrzyki Dolne 28.90
2 SIENKIEWICZ Michał 35.83
3 WCISŁO Michał "UKS ""GWOŹDZIK""  Gwoźnica D. 36.61

  Kategoria : Masters M 
1 SZYMAŃSKI Marek "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 34.37
2 STACHÓW Stanisław "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 35.54
3 GRZEGORZAK Leszek "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 43.33
 

Zwycięzcy do III miejsca otrzymali medale, a do VI dyplomy. Medale i dyplomy ufundował Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych.

                                                                                     Organizatorzy



 

 

 

DRUK ZGŁOSZENIA »»»
PROGRAM LIGI »»»
REGULAMIN »»»

Program

Program Ligi:

Uwaga:

jeżeli organizatorzy z Przemyśla potwierdzą organizację zawodów w Przemyślu to  program zwiększony zostanie o te zawody.

Termin Nazwa imprezy Organizator Miejsce  
 
1 28.01.2017

Feryjne Zawody
w Narciarstwie Alpejskim

  • Urząd Miejski w Ustrzykach D.
  • UKN Laworta 
  • Stacja Narciarska Gromadzyń
  • POZN Ustrzyki Dolne
  • GOPR
 2 19.02.2017

Puchar Laworty

w Konkurencjach Alpejskich

  • UKN Laworta 
  • Urząd Miejski w Ustrzykach D.
  • Stacja Narciarska Gromadzyń
  • POZN Ustrzyki Dolne
  • Bieszczadzka Grupa  GOPR
3 24.02.2017 Puchar Wójta Gminy Strzyżów
  • Gwoździk Gwoźnica Strzyżów
 
4 11.03.2017 Memoriał im. Olka Ostrowskiego
w Narciarstwie Alpejskim
  • POZN Ustrzyki Dolne
  • Urząd Miejski Ustrzyki Dolne
  • UKN Laworta
  • Stacja Narciarska Gromadzyn-Laworta
 

 

Regulamin »»»

 

 

 


 

 

 

LIGA 2015 - 2016

 

15.10.2016  w Karczmie u Gały  (Gromadzyń) w Ustrzykach Dolnych odbyło się Uroczyste Zakończenie Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Konkurencjach Alpejskich 2016.

 

W programie uroczystości  dokonano wręczenia pamiątkowych medali, upominków, pucharów i dyplomów.

Poszczególne edycje Ligi odbyły się w Przemyślu, Strzyżowie i Ustrzykach Dolnych.

Po oficjalnej części odbyło się ognisko integracyjne, w którym zebrani omawiali, między innymi, organizację ligi w przyszłym sezonie.

 

Wręczenia trofeów dla najlepszych zawodników Ligi 2016 dokonali:

  • Józef Szymbara - Prezes Podkarpackiego Okręgowego Związku Narciarskiego
  • Paweł Sykała - Wceprezes Podkarpackiego Okręgowego Związku NarciarskiegoDSC 0069
  • Krzysztof Lachowski - Sekretarz Podkarpackiego Okręgowego Związku Narciarskiego
  • Barłomiej Kądziołka - Trener Kadry Alpejczyków  POZN  oraz UKN Laworta Ustrzyki Dolne

 

Sponsorami organizacji ww. uroczystości byli:

  • Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych z funduszu Komisji Przeciwdziałania Alkoholizmowi
  • Pan Tomasz Paradysz - BONUS - Folie i Opakowania w Korczynie
  • Pan Józef Szymbara

Informacje:

ZAKOŃCZENIE LIGI - 15.10.2016 godz. 14oo - Ustrzyki Dolne - Kawiarnia u Gały
NAJLEPSZE TRÓJKI (uwaga korekta)
  IV ZAWODY: 13-14.03.2016 - odwołane
ZAWODY FERYJNE - 20.02.2016 - ZAPRASZAMY
PUCHAR GROMADZYNIA - 12.02.2016
GALERIA - 12.02.2016
DRUK ZGŁOSZENIA
WYNIKI
WYNIKI - STRZYŻOW - 22.01.2016
PROGRAM LIGI
WYNIKI INDYWIDUALNE PO III ZAWODACH (aktualne - uwaga korekta)
WYNIKI ZESPOŁOWE PO III ZAWODACH
REGULAMIN
   

 

WYNIKI, KOMUNIKATY, LISTY STARTOWE, STR. WWW:nnn

 Zawody Więcej

Lista St.

PRZEMYŚL - 17.01.2016 -GS
czytaj  
STRZYŻÓW - 22.01.2016 - SL
czytaj  
USTRZYKI DOLNE - 12.02.2016 - GS
czytaj  
USTRZYKI DOLNE - 13-14.03.2016 -GS + SL
czytaj  
KLASYFIKACJA INDYWIUDALNA PO III ZAWODACH
czytaj  
KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA PO III ZAWODACH czytaj  


 

PROGRAM PLDiM III

I ZAWODY: 17.01.2016 – Przemyśl – Puchar Szwejka - GS
II ZAWODY: 22.01.2016 – Strzyżów SL (Zgłoszenie na drukach PZN  - adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
III ZAWODY: 12.02.2016 – Ustrzyki Dolne GS (Zgłoszenie na drukach PZN  - adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
IV ZAWODY: 13-14.03.2016 – Ustrzyki Dolne SL + GS (Zgłoszenie na drukach PZN  - adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)


UWAGA!! ccccccc

Ze względu na nie wystarczające warunki śniegowe zaplanowane zawody na 13-14.03.2016 ZOSTAŁY ODWOŁANE. 

iii

Zawody w konkurencjach alpejskich - Ferie Zimowe 2016

Program:

  • odbiór numerków (biuro zawodów - przy Kawiarni Gromadzyń w Ustrzykach D. - godz. 9:00- 9:25
  • Oglądanie trasy slalomu giganta - godz. 9:25
  • Start - godz. 10:00
  • Jun. D, E i dzieci - 1 przejazd
  • Jun. C, B, A, Seniorzy - 2 przejazdy

Kontakt biura zawodów:

Adres biura:
Hala Sportowa przy ZSP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 19 A
38-700 Ustrzyki Dolne,

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 13 493 95 02
Faks: 13 460 80 16
T. k. sekretarza: 602 324 019
http://www.pozn.eu



Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski

Adres biura:

Hala Sportowa przy ZSP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 19 A (parter)
38-700 Ustrzyki Dolne

Tel. 13 493 95 02

Administacja:
Krzysztof Lachowski
sport@ustrzyki-dolne.pl
tel. 602324019

Statystyka

Odsłon artykułów:
92465
2017 © Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych

stat4u
Powered by Joomla 1.7 Templates